Wspomaganie w rzuceniu palenia

Zobacz: Rzucanie palenia | Palenie a ciąża | Wpływ palenia na organizm | Wspomaganie rzucania palenia | Motywacja do rzucenia | Papierosy a rak płuc | Desmoxan | E-papierosy

Nie da się rzucić palenia na siłę. Aby skończyć z nałogiem sam palący musi wykazać się chęciami i samozaparciem. Jeżeli dużo palisz nie rzucisz tego nałogu z dnia na dzień. Postaraj się stopniowo zmniejszać ilość papierosów jakie codziennie wypalasz. Na rynku dostępnych jest wiele produktów, które mają wspomagać rzucenie palenia. Staraj się jednak wybierać środki, które będą skuteczne i nie zaszkodzą Twojemu zdrowiu.

GUMY MIĘTOWE LUB ZAWERAJĄCE NIKOTYNĘ - ten środek można stosować często i można go wymieniać z innymi wspomagaczami rzucenia palenia

DOMOWE SPOSOBY NA RZUCENIE – często są przekazywane rodzinne. Istnieją różnego rodzaju pastylki lub napary z ziół wspomagające człowieka, który chce rzucić palenie

PLASTRY NIKOTYNOWE – jest to jedna z najpopularniejszych dla palaczy. Dzięki plastrom stopniowo poziom nikotyny w organizmie zmniejsza się a to pomaga w rzuceniu nałogu. Plastry mają różne dawki i długość działania dlatego należy czytać ulotki informacyjne dotyczące danego rodzaju tego środka. Ten sposób pomaga bo zapotrzebowanie człowieka na nikotynę jest coraz mniejsze.

TERAPIE ANTYNIKOTYNOWE – jest to sposób dla osób dla których rzucenie palenie jest bardzo trudne. Jest to leczenie środkami konwencjonalnymi lub innymi. Aby taką terapie przejść należy skonsultować się z lekarzem. Jest to ostateczny sposób dla ludzi, którzy spróbowali wcześniejszych ale nadal się nie udaje. Jeżeli mimo wszystko nie możesz skończyć z nałogiem i bardzo ciężko Ci się go pozbyć możesz spróbować e-papierosów.

Wsparcie osób najbliższych w rzuceniu palenie

Bardzo istotne jest abyś uświadomił/a sobie, że paląc wpływasz na zdrowie nie tylko swoje, lecz również swoich najbliższych.Kiedy wybierasz nałóg Twoja rodzina jest jakby współpalaczami. Jeżeli zdecydujesz się na rzucenie palenia sprawisz nie tylko sprawisz im radość, lecz również poprawisz miesięczny domowy budżet Twojej rodziny. Ważne jest, aby osoby najbliższe wspierały osobę palącą w podjęciu decyzji o skończeniu z nałogiem.

Terapia biorezonansowa w rzuceniu palenia

Terapia biorezenoansem jest nowoczesną metodą z jakiej można skorzystać jeżeli chcesz rzucić palenie. Przeciwskazaniem do zabiegu jest rozrusznik serca i ciąża.Zabieg ten poleca się osobom, które palą od bardzo dawna. Jest on przeprowadzany w specjalistycznych gabinetach.

Życie bez stresu a rzucenie palenia

Chęć sięgnięcia po papierosa pojawia się głównie w momencie kiedy mamy w życiu stresujące, ciężkie sytuacji. Zrób teraz małe ćwiczenie. Najpierw wypisz wszystkie te sytuacje, które wywołują u ciebie stres i zdenerowanie a potem spróbuj pomyśleć jak możesz ich uniknąć. Kiedy nauczysz się pozbywać nieprzyjemnych sytuacji w Twoim życiu zmieni się również chęć sięgnięcia po papierosa. Zobacz jak skutecznie pozbyć się swojego nałogu raz na zawsze i już do niego nie wracać

Poradnik jak rzucić palenie dostępny tutaj - zobacz »

    

Zamiast papierosa: Jednym z aspektów, dla których warto jest się zdecydować na e-papierosa, jest to, iż jest on dużo zdrowszy od tradycyjnego papierosa. Dowodem na to są wyniki badań przeprowadzonych przez liczne instytucje światowe, jak i opinie samych palaczy. Czytaj dalej... »
Rzuć palenie

Jak rzucić palenie?

Inne informacje o zdrowiu:
Portal o zdrowiu
Choroby cywilizacyjne
Irydologia - diagnoza z tęczówki oka
Atopowe zapalenie skóry
Kamienie i kolki nerkowe

Bezpłatne porady jak rzucić palenie

Masz problem z paleniem?
Chcesz rzucić palenie?
Chcesz zaosczędzić te wszystkie pieniądze które wydajesz na papierosy, tytoń?
Wpisz tu swój adres e-mail i imię.
Otrzymasz dzięki temu kilka bezpłatnych porad przez e-mail
na temat rzucanai palenia.

Imię:
E-mail:

Zamkniecie

„Sekret, by rzucic palenie raz na zawsze”