Zobacz: Rzucanie palenia | Palenie a ciąża | Wpływ palenia na organizm | Wspomaganie rzucania palenia | Motywacja do rzucenia | Papierosy a rak płuc | Desmoxan | E-papierosy

Desmoxan

Jest to powszechnie reklamowany środek na rzucenie palenia. Jest to środek dostępny w tabletkach. Przez piersze trzy miesiące stosuje się go po jednej kapsułce co dwie godziny. Można zażywać szesć kapsułek na dobę.Zażywając tabletki trzeba stopniowo zmniejszać ilość wypalanych dziennie papierosów. Jeśli lek nie przynosi rezultatów i czujesz, że nadal chcesz sięgnąć po papierosa powinieneś przerwać leczenie bo to oznacza, że środek jest dla Ciebie nieskuteczny. Można spróbować wrócić do leczenie po dwóch do trzech miesięcy od ostatniej próby. Jeśli czujesz, że leczenie jest skuteczne i nie czujesz potrzeby palenia postępuj zgodnie z instrukcją :od 4 do 12 dnia - 1 kapsułka co 2,5 godziny (maksymalnie 5 kapsułek na dobę) ;od 13 do 16 dnia - 1 kapsułka co 3 godziny (maksymalnie 4 kapsułki na dobę);od 17 do 20 dnia -1 kapsułka co 5 godzin (maksymalnie 3 kapsułki na dobę);od 21 do 25 dnia - 1 lub 2 kapsułki na dobę.

Jeśli paliłeś to najpóźniej po pięciu dniach od rozpoczęcia leczenia powinieneś z tego zrezygnnować.Nie możesz już potem zapalić nawet jednego papierosa, aby nie powrócić do nałogu. Dzięki temu efekty, które uzyskasz będą trwałe.

Zawartość desmoxanu

Lek desmoxan 1,5 mg zawiera w jednym opakowaniu sto kapułek twardych

Cena desmoxanu

Desmoxan jest dostępny w aptece i drogą internetową. Cena jednego opakowania to 62 złote.

Desmoxan skutki uboczne

Objawy niepożądane leczenia desmoxanem występują zazwyczaj już na początku stosowania tego środka.Możemy odczuwać nadmierną męczliwość, złe samopoczucie, łzawienie, zwiększenie apetytu, zwiększenie masy ciała, zawroty głowy,rozdrażnienie.Mogą pojawić się również zaburzenia snu bezsenność albo senność, koszmary, ospałość. Inne skutki uboczne to uczucie ciężkości głowy,wzrost ciśnienia, zwolnienie albo przyśpieszenie akcji serca, wysypka,wzmożoa potliwość,zaparcia, biegunka, zmniejszenie elastyczności skóry, zwiększenie aktywności aminotransfarez(enzymów wątrobowych).Mogą pojawić się również bóle mięśniowe, zmiany nastroju, duszność, odkrzuszanie, suchość w jamie ustnej, pieczenie języka.Jeżeli stosujesz lek zgodnie z zaleceniem nie wpływa on na Twoją zdolność prowadzenia pojazdów oraz obsługiwania maszyn.

Przeciwskazania do stosowania desmoxanu

Leku nie mogą stosować osoby, które mają uczulenie na cystyzynę, albo inny składnik desomxanu. Inne przypadki w jakich nie powinno się stosować leku to niedawno przebyty zawał serca lub udar mózgu, zaburzenia rytmu serca, choroba niedokrwienną serca, niewydolność serca, schorzenia naczyń mózgowych, zaburzenia drożności tętnic, nadciśnienie tętnicze, guz chromochłonny nadnerczy, chorobę refluksową przełyku, nadczynność tarczycy, niestabilna dławica piersiowa,chorobę wrzodową żołądka i/lub dwunastnicy, schizofrenia, zaburzenia czynności nerek i/lub wątrobycukrzyca, .Desmoxanu nie można stosować przy leczeniu niektórymi lekami stosowanymi na gruźlicę oraz w czasie ciąży i karmienia piersią.

Poradnik jak rzucić palenie dostępny tutaj - zobacz » Czytając go dowiesz się ja skutecznie pozbyć się swojego nałogu.

    

Zamiast papierosa: Jednym z aspektów, dla których warto jest się zdecydować na e-papierosa, jest to, iż jest on dużo zdrowszy od tradycyjnego papierosa. Dowodem na to są wyniki badań przeprowadzonych przez liczne instytucje światowe, jak i opinie samych palaczy. Czytaj dalej... »
Rzuć palenie

Jak rzucić palenie?

Inne informacje o zdrowiu:
Portal o zdrowiu
Choroby cywilizacyjne
Irydologia - diagnoza z tęczówki oka
Atopowe zapalenie skóry
Kamienie i kolki nerkowe

Bezpłatne porady jak rzucić palenie

Masz problem z paleniem?
Chcesz rzucić palenie?
Chcesz zaosczędzić te wszystkie pieniądze które wydajesz na papierosy, tytoń?
Wpisz tu swój adres e-mail i imię.
Otrzymasz dzięki temu kilka bezpłatnych porad przez e-mail
na temat rzucanai palenia.

Imię:
E-mail:

Zamkniecie

„Sekret, by rzucic palenie raz na zawsze”